Skip to content Skip to footer

Teknoloji & İnovasyona
yatırım yapıyoruz

Günümüzde içecek üreticileri ürün kalitesine, sürdürülebilir sıvı paketleme çözümlerine, düşük maliyetle üretim yapmaya, marka etkisine, esneklik ve zamanında teslim gibi önem arz eden konularda çözüme ihtiyaç duyar. Makro Makina’nın 25 yılı aşkın tecrübesinden yararlanarak, ihtiyaçlarınıza tam olarak hitap eden makinaları ile çözüme kavuşabilirsiniz. BLOWMAK markası ile teknolojik şişirme makinalarının size sağlayacağı yüksek verim ve servis kalitesiyle yapacağınız üretimler, size ve firmanıza değer katacaktır. Bizler, her gün artan talepleri karşılamak için değer yaratarak, ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Makro Makina, kuruluşundan günümüze kadar geleneksel tarzda makina üretiminden daha fazlasını geliştirerek sektördeki bilgisi, deneyimi ve teknolojik olanakları ile alanında lider konuma gelmiştir. Sürekli ve yakından takipçisi olduğu teknolojik gelişmeleri daima makinalarına başarıyla entegre ederek, global bir marka olarak sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Bünyesinde bulunan alanında uzman mühendis, teknisyen ve çalışanları ile Makro Makina, üretim hacminin büyük çoğunluğunu yurtdışı pazarına ayırmıştır. Bugün farklı ülkeler, farklı kıtalarda onlarca noktada çalışan makinaları ve kurduğu içecek hatları ile yurtdışı ve yurt içinde önemli bir noktaya ulaşmıştır.

İlhan BAYAM
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon

Makro Makina olarak, PET Şişirme Makineleri ve ekipmanları alanında lider bir şirket olmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunarak, endüstrinin öncüsü olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, sektör trendlerini takip etmek ve sürekli olarak gelişmek için çaba göstererek, onlara rekabet avantajı sağlayacak çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Misyon

Makro Makine olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede makineler ve ekipmanlar sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, onların işlerini daha verimli ve etkin bir şekilde yapmalarına yardımcı olmaktır. Yenilikçi çözümler ve ileri teknolojiler kullanarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak ve onların iş süreçlerini optimize etmek için sürekli olarak AR-GE çalışmaları yapmaktayız.
3D Glass Logo Mockup by GraphicsFamily.com

Kalite sürdürülebilirlik
verimlilik

Değerlerimiz

01. Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi çözümleri sunmak için öncelikli olarak müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.
02. Kalite ve Güvenilirlik
Yüksek kalite standartlarına uygun ürünler sunmak ve güvenilirlik konusunda hiçbir ödün vermemek temel değerlerimiz arasındadır
03. İnovasyon ve Sürekli Gelişim
Sürekli olarak yeni fikirleri keşfetmek, yenilikçi çözümler sunmak ve sektördeki gelişmelere uyum sağlamak için AR-GE çalışmalarına yatırım yapıyoruz.
04.İşbirliği ve Ekip Ruhu
İç ve dış paydaşlarımızla işbirliği içinde çalışarak, ortak hedeflere ulaşmayı ve başarıyı paylaşmayı hedefliyoruz.
05.Sürdürülebilirlik
Çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, iş süreçlerimizi çevresel etkileri en aza indirecek şekilde yönetiyoruz.

üretimde fark yaratın!

Haber Bültenimize üye olun
e-posta
info@makromakina.com.tr

Blowmak © | 2023 | All Rights Reserved.