Skip to content Skip to footer

BMR5-4

  5 lt. Rotary Pet Şişirme Makinasi

BMR5-4

5 lt. Rotary Pet Şişirme Makinasi
BMR5-4

Özellikler

Yüksek teknoloji ürünü bileşenler, minimum bakım ve işletme maliyetleri ile mükemmel kalite.

yüksek üretim kapasitesi

MODERN MÜHENDİSLİK, İLERİ TEKNOLOJİ

Makinalarımız, yüksek kaliteli ve titiz bir üretim sürecinden geçirilmektedir. Çevre dostu malzemeler ve teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

içecek üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikler.

Modern, yenilikçi ve kompakt tasarımı, karmaşıklıktan uzak operatör dostu hareketli paneli ile
BMR5-4, Rotary PET Şişirme Makinalarımız yüksek verimli PET Preform fırınları kullanılarak %25’den fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır.
5 Lt. Rotary PET Şişirme Makinalarımız, Otomatik preform besleme sistemi ile süreklilik sağlamanın yanında, preform haznesi üzeri otomatik kapak ile muhafaza edilmektedir. 5 Lt. Rotary PET Şişirme Makinalarımız, preform besleme, ısıtma, şişirme ve çıktı işlemlerini tamamen otomatik olarak gerçekleştirirken, düşük işletme maliyetleri ve enerji tasarrufu gibi birçok avantajı bulunmaktadır. Bunun yanında her bir preformun ayrı kalıplanmasıyla eş şişe kalitesi sağlanmaktadır.

Çıkışta dolum makinasına direkt besleme yapabilme özelliğine sahip olan 5 Lt. Rotary PET Şişirme Makinalarımız, Hava geri kazanım valfi sayesinde %20’den fazla hava tasarrufu sağlanmaktadır. 5 Lt. Rotary PET Şişirme Makinalarımızın bir diğer özelliği de, birleşik dolum sistemine entegre olabilmesi için vakum ile temizlik yapılmaktadır.

üretimde fark yaratın!

Haber Bültenimize üye olun
e-posta
info@makromakina.com.tr

Blowmak © | 2023 | All Rights Reserved.