Skip to content Skip to footer

BM5-4

5 lt. PET Şişirme Makinasi

BM5-4

5 lt. PET Şişirme Makinasi

BM5-4

Özellikler

Yüksek teknoloji ürünü bileşenler, minimum bakım ve işletme maliyetleri ile mükemmel kalite.

yüksek üretim kapasitesi

MODERN MÜHENDİSLİK, İLERİ TEKNOLOJİ

Makinalarımız, yüksek kaliteli ve titiz bir üretim sürecinden geçirilmektedir. Çevre dostu malzemeler ve teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

içecek üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikler.

5 Lt. PET Şişirme Makinalarımız, yüksek teknoloji ürün bileşenleri, minimum bakım ve işletme maliyetleri ve yenilenen tasarımı ile saatte 4500 adet 5 litre şişe üretimi sağlamaktadır. BM5-4 kodu ile üretim sağlayan 5 Lt. PET Şişirme Makinaları, endüstri 4.0 ile uzaktan erişim ve kumanda imkanı sağlamanın yanında zincir ve yıldız grubunda preform sıkışmalarına karşı tork kontrollü yeni yıldız sistemine sahiptir. Recovery sistemi ile enerji ve hava kazanım imkanı sunan 5 Lt. PET Şişirme Makinaları, hareketli operatör paneli ile esnek kullanım kolaylığı sağlarken, yüksek verimlilik ve hızlı üretim avantajlarına sahiptir.

Diğer PET Şişirme Makinalarında farklı olarak, 5 Lt. PET Şişirme Makinalarında, preform taşıma için sürtünmesi azaltılmış ve yüksek verimli zincir sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca makinadaki tüm eksenler servo motor kontrollü olup tamamen birbirine senkronlu bir şekilde çalışmanın yanında milsiz kolon, aktüatörlü tahrik ve mekanik kilitli yeni mengene sistemine sahiptir. Preform besleme, ısıtma, şişirme ve çıktı işlemlerini tamamen otomatik olarak gerçekleştirirken, düşük işletme maliyetleri ve enerji tasarrufu gibi birçok avantajı bulunmaktadır.

üretimde fark yaratın!

Haber Bültenimize üye olun
e-posta
info@makromakina.com.tr

Blowmak © | 2023 | All Rights Reserved.